מהם גנרטורים וכיצד הם פועלים?

חברת שמרלינג גנרטורים מספקת שירות השכרת גנרטורים בפריסה ארצית. כאשר פונים לחברה אשר מספקת שירותי השכרת גנרטורים חשוב להבין מהו גנרטור, כיצד הוא עובד ומה הדברים החשובים אשר משפיעים על השכרת גנרטורים. מהו הגנרטור ואיך הוא פועל? גנרטור הוא ממיר אנרגיה אשר מתרגם אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. מטרת השימוש בגנרטורים היא ייצור מקור חשמל זמין לשימוש במקומות שבהם אין גישה לתשתית חשמל או כאשר רוצים ליצור גיבוי לתשתית החשמל הקיימת. רוב האלמנטים בעולם המודרני מתבססים על חשמל ודורשים חשמל זמין לתפעול שוטף. תאורה, מיזוג אויר, מכשור אשר יוצר חום או קור, תעשייה, שטחי מסחר, אתרי בניה ועוד – כולם מתבססים על אספקת חשמל שוטפת. כאשר מדובר באתרי בניה או אזורים מבודדים גנרטורים להשכרה הם פתרון מצוין ליצירת מקור חשמלך זמין וכן גם במקומות בהם ישנה תשתי חשמל ואספקה שוטפת אך היא עלולה להיפסק בשל תנאי מזג אויר קיצוניים, צריכת חשמל גבוהה מבחינת חלוקה איזורית ועוד סיבות דומות.

שמרלינג גנרטורים

שמרלינג גנרטורים

גנרטור להשכרה אינו מהווה מקור חשמל נקי אך הוא עושה שימוש באנרגיה מכאנית על מנת לייצר מקור מתח חשמלי. גנרטורים להשכרה הם בעלי מנוע שמונע באמצעות דלק אשר יוצר תנועה מכאנית שמייצרת חשמל, פעולה אשר דומה מאוד לזו של מנוע רכב אשר מטעין את המצבר של הרכב בפעולתו.

שמרלינג גנרטורים – כל המידע על השכרת גנרטורים

בעמוד זה נביא אליכם מידע על גנרטורים, השכרת גנרטורים למטרות שונות ותחזוקת גנרטורים. כאן תמצאו מידע שמושי ונחוץ בכדי לבחור גנרטור להשכרה בצורה נכונה. נסביר  אילו סוגים של גנרטורים קיימים בשוק, איזה גנרטורים מספקים מתחים שונים ואיזה מתוכם מגיעים עם פונקציות שימושיות כמו גנרטורים מושתקים, גנרטורים המאפשרים שליטה ברמת המתח ועוד.

שמרלינג גנרטורים – השכרת גנרטורים

חברת שמרלינג סינכרו מחזיקה בצי של גנרטורים להשכרה אשר מונה כשלוש מאות גנרטורים אשר עומדים לרשות קהל לקוחות החברה. בנוסף מספקת החברה שירות כולל לגנרטורים בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. חברת שמרלינג גנרטורים מציעה מבחר רחב של גנרטורים להשכרה בהספקים שונים אשר נותן מענה לכל צורך ולכל לקוח. לחברת שמרלינג גנרטורים מבחר גנרטורים דיזל אשר מתאימים לביצוע השלה יזומה, להשכרה עבור באירועים, טיולים, אתרי בניה ולכל מקום בו נדרש מקור חשמל זמין.

שמרלינג גנרטורים – שירות לגנרטורים

מחלקת השירות לגנרטורים בחברת שמרלינג בנויה בכדי לתת מענה מקצועי ויעיל לכל פנייה של לקוח. שירות הלקוחות של החברה פעיל בכל שעות היממה ולאורך כל ימות השבוע לנוחיותו של כל לקוח אשר משתמש בשירות השכרת גנרטורים.

המחלקה ערוכה לתת מענה מקצועי לכל מתקני החברה, שיפוץ כללי של כל סוגי המנועים וליפוף למחוללים. לחברת שמרלינג גנרטורים מעבדה המיועדת לשיפוץ מנועי טורבו, אינג'קטורים ומשאבות הזרקה.