גנרטורים גדולים מהווים אמצעי ראשון במעלה לאספקת חשמל בכל מצב שבו הזרמת החשמל הסדירה דרך חברת החשמל נפסקת. חלק מהגנרטורים הגדולים ביותר מספקים את צרכי התעשייה, גם במקומות שבהם לא ניתן לסמוך על תשתית החשמל הרגילה או שזו כלל איננה קיימת. מי זקוק לגנרטורים דיזל גדולים ומהם יתרונותיהם? כאן תוכלו לקרוא את כל התשובות.

מי זקוק לגנרטורים דיזל גדולים ומהם יתרונותיהם?לצרכים תעשייתיים, בטחונים ורפואיים

ההשלכות של הפסקת חשמל זמנית במתקנים רגישים או במפעלים עשויות להיות עצומות. ההשלכות של הפסקות חשמל ארוכות במפעלים, בבסיסים צבאיים, במתקנים בטחונים או בבתי חולים עשויים להיות לא פחות מקריטיים. משום כך, גנרטורים דיזל נדרשים בכל מקום, לכל מוסד או לכל ארגון, שבו אסור לאפשר הפסקה מלאה של חשמל. גנרטורים כאלה נדרשים לדוגמא לבתי חולים, בבתי אבות שבהם מחלקות של מטופלים, מפעלי ייצור גדולים, מעבדות. הגנרטורים הגדולים חיוניים לרשתות שיווק ולכל עסק גדול שעוסק באספקה או ייצור של מוצרים הזקוקים לקירור. יצרני תרופות, יצרני בשר או מוצרי חלב, חברות של תשתיות, נמלים, חברות תקשורת, קופות חולים, יישובים קטנים וקיבוצים – לכל אלה ולעוד רבים אחרים, הגנרטורים הגדולים נחוצים. בפרט כאלה הפועלים על בסיס דיזל (סולר). בכל רגע שבו מערכת החשמל נופלת, אם יש תקלה בהולכת החשמל או חלילה חבלה, מיד הגנרטור יכנס לפעולה.

היתרונות הגדולים של הגנרטורים הגדולים

גנרטורים דיזל גדולים יכולים לספק את צרכי האנרגיה המשמעותיים, שגנרטורים קטנים לא יוכל לעמוד בזה. סולר נחשב לדלק זול יותר לעומת מרבית החלופות וחשוב לא פחות, הוא גם לא דליק כמו בנזין. כלומר, מטעם בטיחותי ברור, עדיף להתקין ולהשתמש בגנרטור דיזל ולא באחר, שפועל על בנזין. בנוסף, אלה נחשבים למתקנים אמינים ביותר. הם יכולים לפעול לתקופות זמן קצרות וזמניות או לפעול למשך פרק זמן ארוך בהרבה, ללא שום תקלה. בנוסף, כדאי לציין שאפשר להוסיף לגנרטור מתקן השתקה. כלומר, לאחר החיבור הופך המכשיר להרבה יותר שקט. לצד רכישה של גנרטורים איכותיים מסוג זה, ניתן בכל עת לשכור מתקן כזה לפי הצורך, לכל פרק זמן רצוי.