גם בתחום הגנרטורים, הדיזל הוא סוס עבודה

חברת שמרלינג הינה חברה מובילה בתחום הגנרטורים, היא עוסקת בתכנון, ייצור, הרכבה, התקנה ותמיכה של כל התחומים הנוגעים בתחום. חברה זו קיימת כבר משנת 1968 והספיקה לספק ללקוחותיה עשרות אלפי גנרטורים ממיטב היצרנים המובילים, בין מוצריה תוכלו למצוא גנרטור סולר.

הגנרטור, אשר משמש כספק כוח ואנרגיה אלטרנטיבי למקורות החשמל הסטנדרטיים של חברת החשמל נחוץ ביותר במקרים שבהם יש מקומות שבהן לא ניתן להשיג חיבור לחברת החשמל או למקומות שבהם לא יכולים לקחת את הסיכון של תלות בחברת החשמל ועל כן מצטיידים בגנרטור על מנת שגם במקרים של הפסקות חשמל, מקורות החשמל יהיו עדיין זמינים. גנרטור סולר הינו אחד המוצרים הנפוצים ביותר בתחום הגנרטורים.

הסולר הינו הדלק שבו משתמשים על מנת לספק אנרגיה ולמעשה להפעיל את גנרטור הדיזל.

ישנם שני סוגי גנרטורים אשר מופעלים באמצעות מנועי דלק. אלו אשר מופעלים על דלק הבנזין ואלו אשר מופעלים על הסולר. גנרטור הדיזל הוא זה אשר משתמש בדלק הסולר. נוכל למצוא יתרונות רבים למנוע הסולר אשר הופך אותו להיות אחד מסוגי הגנרטורים היעילים והנפוצים ביותר.

מהם יתרונותיו של גנרטור סולר

עד לפני כמה שנים ניתן היה להצביע בקלות על היתרון המשמעותי שלו. הסולר בעבר היה זול משמעותית מאשר הבנזין. דבר אשר הפך את השימוש בו למשתלם יותר. בעקבות החוק להשוואת מחירי הדלק, ההפרשים במחירי הדלק אינם כה משמעותיים.

דווקא בעקבות ההבדל המרכזי הזה שנחלש, ניתן לראות בצורה מובהקת יותר את יתרונותיו של גנרטור הסולר.

  • צריכת דלק פחותה יותר- מנוע הסולר צורך פחות דלק מאשר הבנזין, כך שבשימוש רציף משתמשים בפחות דלק מאשר מנוע הבנזין.
  • עוצמת מנוע ועבודה חזקה יותר- המנוע עוצמתי יותר. נותן תפוקת עבודה גדולה יותר ועמיד יותר.
  • בטיחות- הבנזין רגיש מאד לחום ומוצת בקלות רבה ממקור אש, הסולר פחות רגיש ויש צורך ביותר מאמץ על מנת להצית אותו.

במידה ואתם זקוקים לגנרטור עמיד, איכותי ואמין אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולרכוש את אחד מגנרטורי הסולר המובחרים דרך צור הקשר באתר.

גנרטור עם מייצב מתח