אין ספק כי המצאת החשמל הפכה את חיינו לקלים יותר בהרבה. מלאכות כמו אפיה, בישול, כביסה והדחת כלים הפכו להיות מהירות יותר. כמו כן, החשמל עוזר לנו גם בתחומים כמו רפואה, מדע, עסקים ותחומים רבים אחרים. אולם לא תמיד ניתן להתחבר ישירות לחשמל זמין, לצורך זה הומצאו גנרטורים. גנרטורים הם יחידות ניידות המסוגלות לספק חשמל בהספקים שונים בכל מקום ולכל מטרה.

מי צריך גנרטורים ?

גנרטורים משמשים במקומות רבים על מנת לספק חשמל באופן בלעדי כגון בסיסי צבא, קבלנים שעובדים בשטח, גני אירועים, הפקות מופעים, יחידות חילוץ והצלה ועוד. לעומתם ישנם גורמים המשתמשים בשירותם של גנרטורים לצורך גיבוי מערכת החשמל הרגילה, כגון, בתי חולים, מפעלים, משרדי ממשלה, מוסדות ציבור וכו'.

גנרטור Pacific 2

מה צריך לדעת לפני שקונים גנרטורים?

לפני שקונים גנרטור יש להגדיר לאיזה שימוש הוא נועד. האם יש צורך לרכוש גנרטור גדול שיעבד באופן קבוע או רק כמערכת גיבוי? האם הוא נועד למכשירי חשמל בודדים או לספק חשמל למבנה תעשייתי עם מכונות ענק.  אם אתם מתכננים טיול או אירוע קטן בשטח, אין לכם צורך בגנרטור ענק הצורך המון דלק. אבל אם מדובר בבית חולים או מפעל תעשייתי יש צורך בגנרטורים חזקים ואמינים במיוחד. אנו בשמרלינג סינכרו גנרטור מתחייבים לתת מענה שיתאים בדיוק לדרישות ולצרכים שלכם, כדי להבטיח שתקבלו מוצר מתאים לכם ללא הוצאות מיותרות.

אמינות ובטיחות הם תנאי חשוב לספק של גנרטורים. יש לדרוש גנרטור שיעמוד בתו הישראלי המחמיר, ויעבדו בצורה בטוחה בכל תנאי מזג אוויר. כמו כן חשוב כי הספק יהיה זמין לתת שירות תיקונים מהיר ויעיל בכל מצב וזמן. כמו כן, חשוב כי הטכנאי יהיה אמין מקצועי ואדיב בעל ותק ומומחיות בטיפול במכשירי גנרטור אצלנו בשמרלינג סינכרו מתחייבים לכם למתן שירות מהיר יעיל ואדיב לכל סוגי התיקונים.
הובלה – גנרטור הם מכשירים רגישים הדורשים הובלה מקצועית. אנו מתחייבים לדאוג להובלה נכונה של המוצר אליכם באחריות מלאה.
דבר חשוב מאוד ברכישה של גנרטור הוא איכות המוצר, אצלנו בשמרלינג סינכרו אנו מתחייבים לספק לכם רק גנרטורים מחברות איכותיות ומהדגמים המתקדמים והאמינים ביותר.