מהו גנרטור?

גנרטורים הם מחוללי מתח ממונעים המפיקים חשמל על ידי מנוע דיזל או בנזין. גנרטורים משמשים חלופת זרם לתפקוד שוטף של בית עסק, בסיס צבאי, עסק חקלאי או אפילו במגזר הפרטי בטיול או בארוע משפחתי. לעיתים משמש הגנרטור אף להצלת חיי אדם – גנרטורים הממוקמים בבתי חולים שומרים על אספקת חשמל סדירה לחולים גם בשעת חירום כשיש נפילת מתח.

למה לשכור גנרטור? 

בתי עסק, מפעלים וגם אנשים פרטיים פונים לשירותי השכרת גנרטורים. בין הסיבות הנפוצות הוא הצורך בגיבוי אספקת חשמל לעסק במקומות בהם אספקת חשמל סדירה ורציפה היא הכרח שבלעדיו המכונות לא יפעלו ותפקודו התקין של העסק ייפגע.

השכרת גנרטורים בשוק הפרטי נדרשת לרוב למטרות חופשה, אירועים ועוד.

השכרת גנרטורים למבנה ללא תשתית חשמל

בעלי עסקים רבים עוברים למבנה חדש ומוצאים עצמם מעוכבים בלוח הזמנים בשל ביורוקרטיות עירוניות ובשל חסרונם של אישורים המעכבים את החיבור לרשת החשמל הארצית. כך מוצא עצמו בעל העסק כשהוא פונה לחברת השכרת גנרטורים המציעה פתרונות חילופיים זמניים לאספקת החשמל. כמובן שמדובר בפתרון זמני שכן חברות רבות נשענות על צריכת חשמל גבוהה בשל מכונות כבדות הדורשות יותר חשמל.

השכרת גנרטורים לצורך גיבוי

בחברות רבות העובדות במשך 24 שעות רצוף, אספקת חשמל לא סדירה תזיק לייצור. כשמדובר בבתי חולים יש הכרח בשירותי השכרת גנרטורים שכן אספקה לא סדירה של חשמל תביא אף לסיכון חיי חולים.

השכרת גנרטורים בשוק הפרטי

אנשים פרטיים פונים לרוב לשירותי השכרת גנרטורים כשהם נדרשים לנייד מערכות הדורשות אספקת חשמל זמנית (בעיקר ביציאה לטיולים, על חוף הים או במקומות מרוחקים בהם אין חיבור לחשמל). משפחות נופשות צריכות לתפעל מערכות כמו תנורים ניידים מקרר ועוד. השכרת גנרטורים משדרגת את הטיול ואת החוויה.

השכרת גנרטורים

גנרטורים הם ספקי חשמל ניידים בהם משתמשים כאשר אין מערכת חשמל בסביבה. גנרטור ממוצע יכול לספק חשמל עד שתיים עשרה שעות עבודה. רוב הגנרטורים הקיימים בשוק מונעים על ידי דלק או סולר.

גנרטורים הם מוצר יקר הדורש תחזוקה והחומרים המניעים אותו יקרים גם הם לכן, אם המטרה לשמה אנו זקוקים לגנרטור היא טיול שטח או ארוע יש לשקול אפשרות של השכרת גנרטור.

חברה להשכרת גנרטורים

איך שוכרים גנרטור?

חברות רבות מציעות היום השכרת גנרטורים ולכן יש לוודא כי החברה אליה אתם פונים היא חברה גדולה ואמינה ולה מבחר גדול של גנרטורים המאפשרים חלופה במקרה של תקלה. השכרת גנרטור אינה עניין יקר ומגיעה למאות בודדות של שקלים בלבד ליממה. עלות גנרטורים להשכרה נקבעת על פי רמת איכותם וההספק אותו הם מייצרים. גנרטורים לאירועים צריכים להיות בעלי הספק של לפחות מאתיים קילו ואט אמפר.

כיום קיימים בשוק גנרטורים ניידים, קטנים ופשוטים לתפעול ההופכים את תחום השכרת הגנרטורים לפופולרי במיוחד עבור משפחות היוצאות לסופי שבוע בטבע, אירועים משפחתיים וטיולי שטח.

מה צריך לוודא כששוכרים גנרטור?

כשמשכירים גנרטור יש לוודא שהחברה ממנה השכרנו את הגנרטור מוכרת בשוק. בנוסף, רצוי לוודא כי היצע הגנרטורים שלה גדול ומאפשר אספקת גנרטור חלופי במקרה הצורך.

בנוסף, יש לבדוק האם החברה ממנה השכרנו גנרטור מעניקה שירות במשך כל שעות היממה במקרה של תקלה לתיקון או החלפת הגנרטור.

ככל שהחברה, ממנה נקבל שירות השכרת גנרטורים, תהיה גדולה ואמינה יותר, כך נוכל להיות בטוחים שהאירוע לשמו השכרנו את הגנרטור יעבור בהצלחה וללא תקלות.

גנרטורים בהחלט משדרגים כל טיול משפחות במדבר ולכן, כדי ליהנות מנוחות של הפעלת הגנרטור באמצע שום מקום בצורה חלקה וטובה, יש לוודא שהגנרטור שקיבלנו תקין ועושה את העבודה לשביעות רצוננו.

השכרת גנרטורים פתרונות יעילים בשטח

השכרת גנרטורים היא צורך המתעורר כאשר אין בנמצא חיבור זמין למערכת החשמל. השכרת גנרטורים היא פתרון פשוט וזול בין אם מתכננים פיקניק או טיול בחיק הטבע או אירוע גדול מחוץ לאזור בו יש חיבור חשמל.

כשמתכוונים להשכיר גנרטור, יש לדעת כי ישנם מספר סוגים של גנרטורים להשכרה ביניהם קלים וקומפקטים אותם ניתן לנייד גם ברכב פרטי, אלו גנרטורים שקטים יחסית המתאימים לצורך טיול משפחתי ומסיבות קטנות.

גנרטורים בינוניים מספקים עוצמה של 5,500 וואט ויכולים לשמש להפעלת מערכת הגברה גדולה ותאורה. גנרטור כזה מצריך התניידות עם טנדר המצוייד בארגז.

גנרטור גדול מחייב רכב בעל וו גרירה והוא מאפשר עד שלושים שעות עבודה ללא כל צורך בתדלוק.

חברה להשכרת גנרטורים

כל  גנרטור והייעוד שלו

בשוק קיימות חברות רבות המתמחות בתחום השכרת גנרטורים. חשוב להיוועץ באנשי המקצוע של חברה. במידה ומדובר בגנרטור גדול המיועד לאירוע רב משתתפים רצוי בתוספת תשלום להזמין גם טכנאי המפעיל ומלווה אתכם לאורך כל זמן השימוש בגנרטור ודואג לתפעולו התקין ללא תקלות מיותרות במהלך האירוע שלכם.

כשמשכירים גנרטור חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע ולהסביר להם לאיזו מטרה הוא מיועד.

חברת השכרת גנרטורים תדע לייעץ לכם בדבר הגנרטור המתאים ביותר לצרכיהם. חשוב לוודא לפני ששוכרים גנרטור כי הוא תקין ובמצב מכאני טוב. כדי לוודא זאת רצוי להפעילו בעצמכם ולעמוד על טיבו.

במידה ומדובר בהשכרת גנרטור לצורך אירוע גדול, חשוב להיות בקשר עם חברת השכרת הגנרטורים ולוודא כי יוכלו בעת תקלה לספק לכם גנרטור חלופי.

תבחנו היטב את הצורך בשבילו הינכם זקוקים לגנרטור ותחליטו האם כדאי לבצע קניה או השכרת גנרטור.

גנרטורים מתי? איך? ולמה?

גנרטורים הם ספקי חשמל ניידים שנועדו לשימוש במקרים בהם אין מערכת חשמל בסביבה. גנרטור ממוצע יכול לספק חשמל עד שתיים עשרה שעות עבודה. רוב הגנרטורים הקיימים בשוק מונעים על ידי דלק או סולר.

גנרטורים הם מוצר יקר הדורש תחזוקה והחומרים המניעים אותו יקרים גם הם לכן, אם המטרה לשמה אנו זקוקים לגנרטור היא טיול שטח או אירוע יש לשקול אפשרות של השכרת גנרטור.

איך שוכרים גנרטור?

חברות רבות מציעות היום השכרת גנרטורים ולכן יש לוודא כי החברה אליה אתם פונים היא חברה גדולה ואמינה ולה מבחר גדול של גנרטורים המאפשרים חלופה במקרה של תקלה. השכרת גנרטור אינה עניין יקר ומגיעה למאות בודדות של שקלים בלבד ליממה. עלות גנרטורים להשכרה נקבעת על פי רמת איכותם וההספק אותו הם מייצרים. גנרטורים לאירועים צריכים להיות בעלי הספק של לפחות מאתיים קילו ואט אמפר.

כיום קיימים בשוק גנרטורים קטנים ופשוטים לתפעול ההופכים את תחום השכרת הגנרטורים לפופולרי במיוחד עבור משפחות היוצאות לסופי שבוע בטבע, אירועים משפחתיים וטיולי שטח.

חברה להשכרת גנרטורים

מה צריך לוודא כששוכרים גנרטור?

כשמשכירים גנרטור יש לוודא שהחברה ממנה השכרנו את הגנרטור מוכרת בשוק. בנוסף, רצוי לוודא כי היצע של גנרטורים שלה גדול ומאפשר אספקת גנרטור חלופי במקרה הצורך.

בנוסף, האם החברה ממנה השכרנו גנרטור מעניקה שירות במשך כל שעות היממה במקרה של תקלה לתיקון או החלפת הגנרטור.

ככל שהחברה ממנה נקבל שירות השכרת גנרטורים תהיה גדולה ואמינה יותר כך נוכל להיות בטוחים שהאירוע לשמו השכרנו את הגנרטור יעבור בהצלחה וללא תקלות.

גנרטורים בהחלט משדרגים כל טיול משפחות במדבר ולכן, כדי ליהנות מהנוחות של הפעלת הגנרטור באמצע שום מקום בצורה חלקה וטובה יש לוודא שהגנרטור שקיבלנו תקין ועושה את העבודה לשביעות רצוננו.

פתרון פשוט בכל מקום בכל זמן

גנרטור הוא הדרך הטובה ביותר להפקת חשמל. הוא הופך אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית ומשמש חלופת זרם יעילה במקרי חירום או במקומות בהם אין חיבור למערכת החשמל הארצית.

גנרטורים הם ספקי כוח ניידים ומאפשרים הפעלת ציוד חשמלי גם באמצע המדבר, בחתונה, בטבע או בקמפינג עם המשפחה.

חברות רבות עוסקות בתחום השכרת דיזל גנרטורים מוסגים שונים.

גנרטור מתאים יש לבחור על פי כמות הציוד החשמלי אותו תרצו לחבר לגנרטור בזמן נתון.

בעבר, שימשו הגנרטורים כפתרון חליפי במקרה של אספקת חשמל לא סדירה בענף החקלאות, בתי חולים, מפעלים וחברות קבלניות.

בשנים האחרונות מתאפשרת השכרת גנרטורים גם בשוק הפרטי הודות לטכנולוגיות מתקדמות ההופכות את הגנרטור לקטן ונגיש יותר וכן קל יותר לתפעול. יותר ויותר אנשים פרטיים מגלים כמה קל ופשוט לקחת גנרטורים לקמפינג, אירוע בטבע ועוד.

איזה גנרטור מתאים עבורכם?

המחירים האטרקטיביים הפכו את הגנרטורים לחלק בלתי נפרד מיציאה לשטח.

מחירי השכרת גנרטורים משתנים עם הגודל. חברות השכרת גנרטורים ברחבי הארץ מציעות מגוון רחב של  גנרטורים בכל גודל, בכל הספק ולכל מטרה.

לכן, בבואכם לשכור גנרטור יש להקפיד להציג את המטרה עבורה מיועדת ההשכרה.

רשמו מהו הציוד החשמלי אותו תצטרכו לחבר לגנרטור, כמה זמן תצטרכו להפעיל אותו ועוד.

רוב חברות השכרת הגנרטורים יכללו את מחיר הדלק בחבילת ההשכרה אך הקפידו לברר עניין זה מבעוד מועד.

חשוב במיוחד להקפיד על תקינות גנרטור. הרי לא תרצו שמערכת ההגברה שלכם תחדל לעבוד בדיוק באמצע סשן ריקודים סוער בחתונה שלכם בטבע.

לכן, כדאי לברר האם חברת השכרת גנרטורים מעמידה לרשותכם תמיכת שירות לגנרטורים במהלך כל שעות היממה ויכולה לספק לכם גנרטור חלופי במקרה של תקלה.

דבר נוסף שמומלץ לבדוק לגבי גנרטורים: האם הם בעלי מייצב מתח.

מייצב מתח של גנרטורים שומר על מתח יציב לאורך כל השימוש ולא פוגם במכשירים החשמליים שלכם.

מכשירים חשמליים מסוימים כמו מחשבים ניידים, עלולים להיות רגישים להזרמת מתח לא יציבה ועלולים להתקלקל.