גנרטור לאירועים בטבע

אירועים בטבע הופכים לפופולאריים בשנים האחרונות: מסיבות טבע, מופעים וקונצרטים המתקיימים בשטח בחיק הטבע, וכמובן, אירועים משפחתיים שרבים מעדיפים לחגוג באווירה טבעית וירוקה מבלי להתקבע לאולמות וגני אירועים. גנרטור הוא כלי חשוב והכרחי לכל אירוע, מופע או מסיבה. השכרת גנרטורים ניידים מאפשרת לקיים אירועים בכול מקום, גם הרחק מהאזור האורבני, וגם במקומות נטולי תשתית חשמל.

גנרטור לאירועים מכל הסוגים

גנרטור לאירועים מספק מענה לצורך בחשמל לשלל מכשירי חשמל החל בתאורה, מוזיקה ומערכות הגברה וכלה באביזרים קטנים דוגמת מכונת קפה או מייחם המוצבים באירוע להנאתם של האורחים.
במידה ומדובר באירועים בטבע המתקיימים בתוך אוהלים ישנו צורך בגנרטור המפעיל את מערכות המיזוג באוהל, את התאורה וכן את המכונות המאפשרות הכנה וחימום של האוכל בשטח.

גם במקומות בהן ישנה תשתית ואספקה סדירה של חשמל מומלץ להצטייד בגנרטור חירום שייכנס לפעולה במקרה של נפילת חשמל באזור.
על ידי השכרת גנרטור גיבוי למופע, אירוע או קונצרט תבטיחו את התנהלותו החלקה של האירוע ותשללו אפשרות לכישלון והאכזבה שיחוו הנוכחים במקרה של נפילת מטח במהלך האירוע.

התאמת גנרטור לסוג האירוע

התאמת גנרטור לאירוע

התאמת גנרטור לאירוע מבית שמרלינג סינכרו

לחברת שמרלינג מלאי עשיר של גנרטורים בעלי הספקים מגוונים המתאימים לשלל שימושים וסוגים שונים של אירועים.
אירוע קטן יחסית אינו מצריך גנרטור עוצמתי שצורך הרבה חשמל ולכן גם איננו חסכוני, לעומת זאת אירוע גדול מחייב מקור של אספקת חשמל אמין וחזק בעל יכולת להפעיל בו זמנית מערכות רבות, ולכן מומלץ לבצע השכרת גנרטור גדול ובעל הספק גבוה.

הצוות המקצועי של שמרלינג מעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – נשמח להתאים עבור האירוע שלכם את הגנרטור המתאים ביותר בהתחשב בסוג האירוע והעוצמה הנדרשת.
חדשנות טכנולוגית היא מילת המפתח בשמרלינג – מיטב הגנרטורים עומדים לרשותכם, גנרטורים של החברות המובילות בעולם התחום, גנרטורים מושתקים המאפשרים עבודה חרישית של הגנרטור בזמן האירוע מבלי להוות מטרד לנוכחים.

שירות לגנרטורים בחברת שמרלינג

שמרלינג מעמידה לרשותכם צי רחב של גנרטורים לאירועים הכולל כ-300 גנרטורים שונים.
כלל הגנרטורים עוברים בדיקות קפדניות על ידי צוות טכנאים מקצועי.
שירות לגנרטורים – שירות הלקוחות של החברה זמין 24 שעות ביממה ומעניק שירות תמיכה ותיקון בכול שעות היממה היכן שלא תהיו.
על מנת לאפשר שינוע נוח של גנרטור לאירוע אנו בשמרלינג מציעים אפשרות להתקנת גנרטור על גבי נגררים לצורך העברתם ממקום למקום.
שמרלינג – סינכרו מעניקה ללקוחותיה שירות אדיב ומקצועי מהמעלה הראשונה. אנו מתעקשים על תכנון הנדסי מדויק שמבטיח את אמינות המוצר, ודורשים מעצמנו ביצועים ללא רבב ומהימנות עילאית.

לפרטים גנרטור לאירועים בחברת שמרלינג – חייגו: 08-9210080