השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים בחברת שמרלינג – סינכרו

לשמרלינג סינכרו צי השכרת גנרטורים המונה כ – 300 גנרטורים העומדים לרשות לקוחותינו כולל שירות לגנרטורים 24 שעות ביממה. היצע רחב של גנרטורים במגוון הספקים נותן מענה לכל צורך ולמשך כל תקופת זמן. לחברה מבחר דיזל גנרטורים המתאימים לביצוע השלה יזומה, מתאימים לשימוש באירועים, בטיולים, באתרי בניה ובכל מקום בו נדרשת אנרגיה חשמלית זמינה. שמרלינג סינכרו מציעה מגוון גנרטורים בעלי טווח הספקים רחב: הספקים גבוהים של 10MVA ואף יותר מזה (באמצעות סינכרון בין מספר יחידות) – מתאימים גם לביצוע של השלה יזומה, וגנרטורים ניידים בעלי הספקים נמוכים – קלים לשינוע ונוחים לשימוש.

גנרטורים בשמרלינג עוברים תחזוקה קפדנית באופן תדיר, ובנוסף מספקת שמרלינג – סינכרו שירות תיקונים מהיר ואפקטיבי על ידי חשמלאים מקצועיים המתמחים בתיקון גנרטורים. כחלק משירות השכרת הגנרטורים שהנכם מקבלים אצלנו, כל משכיר נהנה גם מביטוח צד ג' למשך תקופת ההשכרה, כך שתוכלו להשכיר את הגנרטור גם למשך פרקי זמן ארוכים.

השכרת גנרטורים לעסקים

שמרלינג – סינכרו נאמנים לעקרונות של חדשנות, נוחות בעת שימוש ומתן מענה לכל צורך

חדשנות מהווה את קו המנחה של החברה. טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות לנו להעמיד לרשותכם מבחר גנרטורים מושתקים שנכנסו לשימוש בשנים האחרונות וכוללים מנגנוני השתקה שממזערים במידה ניכרת את רעש הגנרטור.

במטרה לאפשר במידת הצורך שינוע קל של גנרטור, ישנה אופציה להתקין את הגנרטור על גבי נגררים ולהעבירם ממקום למקום על ידי רכב קל.

נוסף על כך, לרשות החברה עומדים 4 מתקני עומס דמה נגררים בהספק כולל של 2.5 MW הניתנים להשכרה שכוללת טכנאי צמוד וכבלי כוח.

גנרטור KD series
גנרטור Adriatic
גנרטור Anico

כל אלו מאפשרים לנו להיענות לצרכי הלקוח באופן מיידי ותוך כדי אספקת יחידות ברמת אמינות ותחזוקה גבוהה. שמרלינג גנרטורים מעניקה ללקוחותיה שירות אדיב ומקצועי מהמעלה הראשונה. אנו מתעקשים על תכנון הנדסי מדויק שמבטיח את אמינות המוצר, ודורשים מעצמנו ביצועים ללא רבב ומהימנות עילאית.

לפרטיםרמי ראונר  054-7912879 משרד 08-9210080 שלוחה: 155