גנרטור הינו, מכונה או מנוע חשמלי אשר הופך אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. גנרטורים שונים מתבססים על מקורות אנרגיה שונים, אך הפופולאריים ביניהם מופעלים באמצעות בנזין או דיזל. לרוב, גנרטורים קטנים פועלים על בסיס בנזין, לעומת גנרטורים בעלי הספקים גבוהים יותר המתבססים על דיזל.

שימושים של גנרטור?

גנרטור נועד לספק את הצורך באנרגיה חשמלית כאשר הנגישות לתשתית חשמל מסודרת הינה מוגבלת או לא קיימת כלל.

ניתן להשתמש בגנרטורים לצורך קיום אירועים ומסיבות בטבע ובשטחים פתוחים. כך, בעזרת הגנרטור, ניתן להפעיל את מערכות התאורה וההגברה, לדאוג לפעולה תקינה של מערכות קירור או חימום ולספק כל צורך בחשמל עבור האורחים והמוזמנים לאירוע.

כמו כן, רבים היום מבצעים השלה ייזומה ומתנתקים ממערכת אספקת החשמל הארצית. גנרטור נועד לספק את צורכי הבית בחשמל: תאורה, הפעלת שלל מכשירי החשמל בבית ועוד.

גם בטיולים הכוללים לינה בשטח, גנרטורים ממלאים תפקיד חשוב ומאפשר ללנים ליהנות מאנרגיה חשמלית אשר נותנת מענה לצורך להאיר את האזור במהלך הערב והלילה, להכין ולחמם מזון בשטח, לשמוע מוזיקה או ליהנות משימוש בכל מכשיר אחר הצורך חשמל.

השכרת גנרטורים לעסקים

גנרטורים של חברת שמרלינג סינכרו

חברת שמרלינג סינכרו מחזיקה מלאי עשיר של גנרטורים במגוון גדלים והספקים. הגנרטורים נוחים לשינוע באמצעות נגררים וניתנים להעברה לכל מקום בארץ. שלל הלקוחות המקבלים שירותי השכרת גנרטורים נהנים משירותי תמיכה טכנית המוענקים על ידי צוות טכנאים מקצועי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. הגנרטורים מגיעים ללקוח כשהם מתוחזקים, במצב מעולה ולאחר טיפול.