השכרת גנרטור למקרה חירום היא למעשה תעודת הביטוח הטובה ביותר. אז נכון שלא כל בית זקוק לתעודת הביטוח הזו, אבל במידה ואתם מנהלים או בעלים של עסק רצוי מאוד שתשקיעו בגנרטור איכותי שישמש אתכם בעתות חירום. חברת שמרלינג סינכרו עוסקת בהשכרה ובמתן שירות לגנרטורים במגוון סוגים ודגמים תוך הקפדה על שירות מקצועי, אמין ואדיב. תוכלו למצוא אצלנו סוגי גנרטורים רבים בניהם גם גנרטור תלת פאזי הידוע בעוצמתו הרבה.

גנרטור תלת פאזי להשכרה

בין אם אתם מחליטים על השכרת גנרטור תלת פאזי לאירוע חד פעמי או על השכרה לטווח ארוך, חשוב שתעשו זאת ממקום אמין ומקצועי שמבין דבר או שניים על גנרטורים. לא כדאי לקחת סיכון ולנסות להוזיל עלויות תוך בחירה במקום לא מקצועי. השכרת הגנרטור אולי תעלה פחות אך ישנם סיכויים גבוהים שמדובר יהיה במוצר שאיכותו ירודה והוא עשוי להתקלקל ברגעים החשובים במיוחד. בשמרלינג סינכרו אנו מקפידים על גנרטורים להשכרה איכותיים במיוחד ותוכלו למצוא בין מגוון מוצרינו גם גנרטור תלת פאזי עוצמתי וחזק.

השכרת גנרטור תלת פאזי מחיר

 רכישת גנרטור עשויה להיות עסק יקר למדי והיא כדאית רק במקרים ספציפיים ביותר. היא כדאית במידה ואתם בעלי עסק וזקוקים לגנרטור חירום שיהיה אצלכם באופן קבוע. היא כדאית גם אם אתם מארגנים אירועים ומסיבות במקומות שאין בהם חשמל ואתם עושים שימוש קבוע בגנרטור. במקרים מסוג זה, על אף שמדובר בהוצאה כבדה, היא עשויה להיות משתלמת בסופו של דבר. בשאר המקרים השכרה של גנרטור חשמלי או אחר תהיה משתלמת הרבה יותר ותענה על הצרכים שלכם בצורה מצוינת. מחיר השכרת גנרטור תלת פאזי אינו קבוע מראש ותלוי במספר גורמים כאלה ואחרים. אנחנו בשמרלינג סינכרו משכירים גנרטור תלת פאזי במחירים משתלמים תוך שאנחנו מקפידים על השכרת מוצרים איכותיים וחזקים במיוחד.

שירות לגנרטורים

בעלי הגנרטורים וודאי יודעים שכדי לשמור עליהם לאורך זמן צריך לדאוג לתחזוקה השוטפת שלהם. חברת שמרלינג סינכרו מספקת שירות לגנרטורים לצורך תחזוקה שוטפת או תיקונים. המומחים שלנו יודעים בדיוק מה הגנרטורים שלכם צריכים כדי להיות חזקים ואיתנים ברגע אמת. לא כדאי לחכות עם תחזוקת הגנרטור דווקא לרגעים הכי קריטים ובהחלט מומלץ לוודא שהם תקינים דווקא בזמנים "הרגועים" יותר. כשאנחנו מתכוונים לזמנים רגועים אנחנו מתכוונים לימים בהם אין מזג אוויר קיצוני ואין חשש שתהיינה הפסקות חשמל. הימים האלו הם ימים מצוינים לטפל בגנרטור ולוודא שהוא יעבוד בצורה מושלמת כשצריך אותו.