מחפשים גנרטור? מתלבטים בין גנרטור רגיל לאחד עם מייצב מתח? תוהים אם שווה בכלל להשקיע? האם זה מיותר? בואו נעשה סדר. גנרטור מהווה פתרון מתקדם לכל מי שזקוק לאספקת חשמל במקומות בהם אין אחת כזו. כאשר ישנה הפסקת חשמל, או כאשר ישנו אירוע בחיק הטבע הגנרטור נכנס לשימוש מאסיבי. או אז נחבר אליו מכשירים חשמליים שבהם נרצה לעשות שימוש. ברוב המקרים יהיו אלו רמקולים ומערכות שמע, שרשראות תאורה, מטענים, מקררים ולמעשה כל דבר שנזדקק לו. כאשר הגנרטור מספק חשמל למספר מכשירים, נוצר מתח חשמלי גבוה במיוחד שעלול לפגוע בתקינותם של מכשירי החשמל. גנרטור עם מייצב מתח הוא הפתרון בדיוק לבעיה הזו והוא המוצר שישמור על מכשירי החשמל שלכם.

גנרטור עם מייצב מתח להשכרה

אנחנו בחברת שמרלינג סינכרו משכירים גנרטור עם מייצב מתח בגדלים שונים ולשימושים שונים. מתכננים אירוע בחוף הים? אל תצאו בלי גנרטור שכזה. באירועים מסוג זה ברוב המקרים הגנרטור עובד "שעות נוספות" ומצופה ממנו לספק חשמל למספר מוצרי אלקטרוניקה בו זמנית. כשמחפשים גנרטור לאירועים רק גנרטור עם מייצב מתח יוכל לעשות זאת מבלי להתקלקל ומבלי שהמכשירים שמחוברים אליו ייהרסו.

גנרטור עם מייצב מתח
גנרטור עם מייצב מתח
גנרטור עם מייצב מתח

מה ההבדל בין גנרטור בלי מייצב מתח לגנרטור עם?

מצב של חוסר יציבות במתח החשמל שבגנרטור עלול להיות מצב בעייתי במיוחד. מתח גבוה מידי (או נמוך מידי) יכול לגרום להרס מלא של הגנרטור וכן של כל המכשירים שמחוברים אליו. זה עלול לגרור נזק והפסדים גדולים, כמו גם להזיק לאירוע שלכם. דמיינו לעצמכם את המסיבה שכל-כך חיכיתם לה והשקעתם בה נפסקת רק בגלל שהגנרטור התקלקל… תוכלו להימנע מכך על-ידי השכרה או רכישה של גנרטור מתאים. צוות המקצוענים שלנו בשמרלינג יבצע עבורכם התקנת גנרטורים ,בדיקה, טיפול, אחזקה וכל דבר שהגנרטור שלכם יזדקק לו.

גנרטור בטיחותי ואמין

גנרטור עם מייצב מתח הוא הגנרטור הבטיחותי והאמין ביותר, זה שאפשר לסמוך עליו ולהיות רגועים ובטוחים שהוא יעשה את העבודה ויעמוד בציפיות. כשמשקיעים כל-כך הרבה באירוע, מומלץ להשקיע גם בגנרטור כי הוא אחד מבעלי התפקידים החשובים ביותר ואופן הפעילות שלו יקבע את הצלחת האירוע. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולשמוע על מגוון האפשרויות העומדות בפניכם. כל המוצרים שלנו הם איכותיים במיוחד, מתוחזקים ומטופלים.