מחפשים חברה להשכרת גנרטור? אצלנו תמצאו גנרטור לכל שימוש

אם אתם מחפשים גנרטור להשכרה בטח כבר נתקלתם בכל מיני חברות השכרה: חלק משכירות גנרטורים קטנים, אחרות משכירות גנרטורים רק בהספק גבוה ולמשך תקופות אחרות, אחרות משכירות מגוון סוגי גנרטורים אך התמיכה הטכנית שלהם זמינה רק בימי חול בשעות פעילות מוגדרות.

בחברת שמרלינג גנרטורים תוכלו ליהנות מכל אפשרויות השכרה של גנרטור לכל שימוש, בכל הספק, עוצמה וגודל ולמשך תקופות השכרה קצרות וארוכות כאחת. הגנרטורים של שמרלינג סינכרו מתאימים למגוון צרכים ונועדו לשרת אתכם בכל מצב בו תזדקקו להם עקב היעדר זמינות של חשמל בסביבתכם.

בשמרלינג עומד לרשותכם שירות לגנרטורים בכל שעות היממה עם מיטב הטכנאים בעלי הכשרות וניסיון רב בטיפול בכל סוגי התקלות בגנרטורים מכל דגם וסוג.

המלאי של דיזל גנרטורים בחברת שמרלינג הוא רחב במיוחד – עומד על כ-300 גנרטורים שטווח ההספקים שלהם נע בטווח של 1-3,000 KVA. תוכלו לבחור גנרטור של היצרנים הבאים: DOOSAN DAEWOO, MTU, MITSUBISHI, PERKINS, CUMMINS, JOHN DEERE ועוד.

הגנרטורים שלנו משמשים לקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ: מוסדות וארגונים (בתי חולים, בסיסים צבאיים וכו'), בתי עסק, מפעלים, גני אירועים, בתים פרטיים (ללקוחות המבצעים השלה יזומה) וכדומה.

אם גם אתם רוצים לקבל גנרטור איכותי פנו לשירותי ההשכרה שלנו: 08-9210080

גנרטור לכל שימוש