מתי מתעורר הצורך בגנרטור?

מארגנים אירוע בטבע וזקוקים לגנרטור? יוצאים לטיול עם המשפחה ונחוץ לכם גנרטור נייד, זמין ונוח לשינוע? מחפשים גנרטור אמין לביצוע עבודת לילה חד פעמית שדורשת תאורה זמינה?

מרביתנו לא זקוקים לגנרטור ביומיום, אך כמעט כל אחד נתקל במצב בו נחוץ לו מקור אנרגיה בתנאיי שטח או בטבע. במקרים אלו הגנרטור מהווה את הפתרון המושלם. חברת שמרלינג – סינכרו הנדסת אנרגיה בע"מ פועלת מתוך מודעות לצרכי הלקוחות ומספקת שירותי השכרת גנרטורים בהתאמה מוחלטת לצורך שאותו נועד למלא הגנרטור.

השכרת גנרטורים לעסקים

כיצד בוחרים גנרטור להשכרה?

ישנם מספר דברים שעליכם לתת להם את הדעת בעת בחירת גנרטור להשכרה. ראשית כול, וודאו כי מדובר בחברה אמינה ובעלת מוניטין בתחום השכרת גנרטורים. חברת שמרלינג היא החברה המובילה בישראל בתחום השכרת גנרטורים, ולא רק: החברה מצטיינת בתכנון, ייצור, הרכבה, תמיכה ושירות בתחום הגנרטורים, מערכות נלוות וחלפים. שמרלינג מספקת מבחר גנרטורים להשכרה ברמת אמינות ותחזוקה מדרגה ראשונה שמבטיחים מהימנות ומתחייבים לביצוע ללא רבב לשביעות רצונם של הלקוחות הרבים.

לפני קבלת גנרטור להשכרה וודאו כי המוצר עומד בתקני הבטיחות הנדרשים. תפקודו החלק והבטיחותי של הגנרטור הוא ערובה לביטחונכם במהלך השימוש – אל תפחיתו מהערך של בדיקת התקנים שהמוצר עומד בהם. בטיחות מהווה נר לרגליה של חברת שמרלינג, המעמידה לרשות הצרכנים את המוצרים האיכותיים והאמינים ביותר: שלל המוצרים עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועוברים בדיקות שוטפות ותקופתיות באופן קבוע במטרה לשלול כל תקלה אפשרית.

גנרטור Pacific 2

נוחות שימוש, חיסכון ושקט נפשי גם אלו פרמטרים חשובים בהשכרת גנרטור. שמרלינג מספקת גנרטורים קטנים ונוחים לשינוע על גבי נגררים המתאימים במיוחד לאירועים בטבע או עבודות ליליות. גנרטורים ניידים לבילויים בטבע בדרך כלל קטנים יחסית ולכן גם חסכוניים במיוחד – שמרלינג מעמידה לרשותכם מבחר רחב של גנרטורים בכול הגדלים ורמות הספק מגוונות כך שתוכלו לבחור את הגנרטור המתאים ביותר לסוג הפעילות שברצונכם לקיים. גנרטורים של שמרלינג שקטים במיוחד ומאפשרים לקיים אירוע בטבע מבלי לחוות רעש בלתי נסבל של מנוע.

שירות לקוחות אדיב וזמין אחד הפרמטרים המכריעים כשמדובר בגנרטור להשכרה. במידה ובמהלך השימוש מתעוררות שאלות או בעיות מכל סוג שהוא, תהיו בטוחים שיש לכם למי לפנות ולבקש תמיכה וסיוע. שמרלינג מעמידה לרשות לקוחותיה שירות לגנרטורים לביצוע תיקונים באופן אמין ומהיר. מרכז השירות פעיל 24 שעות ביממה בפריסה ארצית. צוות חשמלאים מקצועיים מתמחה בתיקון גנרטורים יספק את חלקי החילוף הנדרשים או יבצע החלפת גנרטור במידת הצורך היכן שלא תהיו.

זקוקים לגנרטור להשכרה? פנו לשמרלינג סינכרו 08-9210080