מחפשים גנרטור לבניין?  מתלבטים האם שווה לכם להשקיע בהצבת גנרטור לבניין? ידעתם שלפי התקנות בכל בניין בן 9 קומות או בניין מעל 27 מטר מחויב להיות גנרטור לבניין?. גנרטור לבניין נותן ביטחון במקרה של הפסקות חשמל ודואג לתקינות המעליות ולשלמות המשתמשים בהן. אז גם אם אתם לא עומדים בתנאים המחייבים החזקת גנרטור בבניין שלכם, שווה שתשקלו את העניין בחיוב.  אנחנו בשמרלינג- סינכרו מספקים מגוון פתרונות גנרטורים וחשמל מתקדמים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בין מגוון הגנרטורים שלנו תוכלו למצוא גנרטורים לבניינים שעומדים בכל התקנים הנדרשים. חברת שמרלינג – סינכרו פועלת כבר שנים רבות בתחום ומספקת שירות גם למוסדות "רגישים", כמו בתי חולים למשל, בהם החשמל יכול להיות עניין של חיים ומוות.

מי צריך גנרטור לבניין ?

אז כפי שכבר אמרנו לא כל בניין מחויב בהחזקת גנרטור  לבניין אלא רק אלו שבני 9 קומות או נישאים לגובה של מעל 27 מטר. יחד עם זאת, אנו ממליצים להציב בכל בניין גנרטור שייתן גיבוי במקרה של הפסקות חשמל ובמצבי חירום. גנרטור הוא ערובה לשקט וביטחון במצבי חירום ולכן הוא כדאי בכל סוג של בניין ולא רק באלו המחויבים בכך. בנוסף להשכרת גנרטורים אנחנו בשמרלינג נותנים שירות לגנרטורים למוסדות וללקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ.

גנרטור לבניין

גנרטורים לקנייה

אז מה עדיף ? לקנות גנרטור או להשכיר אחד למשך התקופה הנדרשת? התשובה לכך אינה חד משמעית והיא תלויה בצרכים שלכם ובאופי המקום שבו תרצו להציב את הגנרטור. בשמרלינג ישנו שירות השכרת גנרטורים המתאים לכל מי שזקוק לגנרטור באופן חד פעמי ולא מעוניין להוציא את הסכומים הכרוכים ברכישת גנרטור. כשמחפשים גנרטור לבניין מומלץ , ברוב המקרים, להשקיע דווקא ברכישה ולא בהשכרה. הגנרטורים שלנו בשמרלינג מטופלים ומתוחזקים ויכולים לשמש כפתרון חירום איכותי במיוחד.

השכרת גנרטורים לעסקים

עסקים רבים הנמצאים בבניינים, וגם כאלה שבבתי קרקע, מבקשים להשכיר גנרטורים למצבי חירום. החלטה זו תתגלה בעת מצב חירום כהחלטה חכמה שתגרום ללקוחות שלכם לסמוך עליכם ביתר שאת. גנרטורים לעסקים הם דבר חשוב והכרחי ולכן לא מומלץ לחסוך על כך. בשמרלינג – סינכרו מחכים לכם מגוון גנרטורים שיתאימו לכל אופי של בית עסק. יש גנרטור לבניין, גנרטורים בהספקים שונים, גנרטור דיזל  ועוד מגוון סוגי גנרטורים. המומחים של שמרלינג – סינכרו יסייעו לכם להחליט ולבחור מהו הגנרטור המתאים ביותר לעסק שלכם.