גנרטור חשמלי – מקור חשמל נייד וזמין

גנרטור חשמלי משמש את האדם למגוון צרכים. כמעט הכול היום עובד על אנרגיה חשמלית: החל במכשירים קטנים דוגמת קומקומים, טוסטרים, רמקולים, שואבי אבק וכלה במערכות חשמל מורכבות המספקות דרך תשתיות ייעודיות אנרגיה חשמלית לערים שלמות, בניינים, דירות פרטיות ועסקים. בכל פעם שאנו חווים הפסקת חשמל, אנו מבינים איזה מקום מרכזי ממלא החשמל בחיינו. בדומה לכך, כאשר אנו מגיעים לשטח או מקום נטול אספקת חשמל סדירה, מיד מורגש הצורך באנרגיה חשמלית. גנרטורים חשמליים נועדו "להציל" אותנו במצבים אלו. גנרטור חשמלי הינו מנוע הממיר אנרגיה מסוג מסוים לאנרגיה חשמלית זמינה. במרבית המקרים מדובר בגנרטור חשמלי המופעל על ידי דלק – סולר (דיזל) או בנזין.

שימושים של גנרטור חשמלי

גנרטור חשמליגנרטור חשמלי מאפשר לצאת לטיולי קמפינג בשטח וליהנות מאפשרות לשמוע מוזיקה, להפעיל כיריים חשמליות, להתקין באזור הקמפינג תאורה, להטעין מכשירים ניידים ועוד. בדומה לכך, הודות לקיומם של גנרטורים חשמליים אפשר לקיים אירועים בשטח, להפיק מסיבות טבע ולהוציא לפועל פסטיבלים גם במקומות בהם לא קיימת תשתית חשמל. מוסדות ובתי עסק רבים מחזיקים גנרטורים חשמליים המשמש אותם במקרי חירום כגיבוי. למשל, בתי חולים החייבים לתפקד 24 שעות ביממה בלא הפסקה זקוקים לגנרטורים חשמליים אשר נכנסים לפעולה בעת הפסקת חשמל עירונית. בדומה לכך גם אולמות אירועים מחזיקים גנרטור חירום על מנת להבטיח את המשך קיומו של האירוע בכול מצב. יתרה מזאת, בישראל מתגוררות לא מעט משפחות הבוחרות לבצע השלה יזומה, להתנתק מרשת אספקת חשמל הארצית ולהתקין במקום גנרטור חשמלי המספק את כל צורכי הבית בחשמל.

גנרטורים חשמליים קיימים בהרבה גרסאות ומיוצר על ידי חברות רבות. ישנו טווח הספקים רחב של גנרטורים שונים. גנרטורים גדולים המופעלים באמצעות דיזל מתאפיינים בדרך כלל בהספקים גבוהים, לעומתם גנרטור בנזין הוא בדרך כלל קטן יותר ובעל עוצמה מוגבלת.

השכרת גנרטור חשמלי בחברת שמרלינג סינכרו

חברת שמרלינג סינכרו מחזיקה מלאי רחב של גנרטורים להשכרה. כאן תוכלו למצוא גנרטורים חשמליים לבחירתכם ולהתאים אותו לצורך שלכם. החברה דואגת לספק את המנועים האיכותיים והטובים ביותר לאחר שעברו תחזוקה ואת כל הבדיקות הנדרשות. במקרה של תקלות שמלרינג סינכרו מעמידה לרשותכם צוות טכנאים הזמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע שמגיעים עליכם היכן שלא תהיו ומטפלים בבעיה באופן מידי.

שמרלינג סינכרו השכרת גנרטורים | להזמנת גנרטור חשמלי התקשרו עכשיו – 08-9210080