מתי משתמשים בגנרטור חירום?

גנרטור חירום יכול להיות שימושי מאוד במקרים רבים – בחלק מהמצבים זהו פריט שהצורך בו אקוטי כל כך עד שפשוט אי אפשר להסתדר בלעדיו.

הדוגמא הבסיסית ביותר לשימושים של גנרטור חירום הוא השימוש שנעשה בו על ידי מוסדות וגופים רשמיים שחייבים לתפקד בכל מצב, בכל זמן וללא כל תנאי. אלו הם בתי חולים שמבצעים ניתוחים דחופים ומפעילים מכשור רפואי שמחזיק בחיים מטופלים רבים, אלו הם בסיסים צבאיים שמפעילים מערכות ממוחשבות מתקדמות שחייבות לפעול 24 שעות ביממה ללא הפסקות, אלו הם שדות תעופה המפעילים מוקדים שמתוכם נעשה מעקב אחר מהלך הטיסות – אלו ועוד מוסדות, ארגונים ובתי עסק רבים שחייבים שיהיה להם בנמצא גנרטור חירום זמין שייכנס לפעולה במקרה חירום של נפילת מתחים.

גנרטור KD series

גנרטור חירום חיוני גם לאירועים. גנרטורים לאירועים מבטיחים את המשכו של האירוע גם במקרה של קריסת מתח. מרבית אולמות וגני האירועים מחזיקים ברשותם גנרטור כזה, לכן כאשר הנכם בוחרים מקום לעריכת חתונה, בר מצווה, יום הולדת או אירוע אחר, מומלץ שתוודאו כי אכן יש במקום גנרטור גיבוי כזה.

גנרטור חירום מותקן היום במרבית הבניינים החדשים שנבנים. גם כאן, במקרה של נפילת חשמל יוכל הגנרטור לשמש את דיירי הבניין על ידי הפעלת מעליות (למנוע מהדיירים מצב בו הם נתקעים במעלית), הפעלת משאבות מים (בלעדיהן הקומות העליונות יסבלו מהיעדר זרם מים מספק), מערכות כיבוי אש, ומערכות נוספות המותקנות בבניין והדורשות חשמל.

גנרטור חירום בחברת שמרלינג סינכרו

שמרלינג סינכרו מחזיקה צי ענק של גנרטורים לכל צורך ושימוש. כל המעוניין מוזמן לבחור גנרטור חירום בעל עוצמה והספק הנדרשים לו. התנאים של השכרת גנרטורים בחברת שמרלינג הינם נוחים במיוחד: הגנרטורים ניתנים להשכרה למשך טווחי זמן קצרים וארוכים, המחירים הגיוניים והחברה מעמידה לרשות הלקוחות מוקד שירות לגנרטורים שפעיל במשך כל שעות היממה ובמקרה הצורך שולח צוות טכנאים לתפעול התקלות.

להזמנות ופרטים נוספים אודות גנרטורים למצבי חירום חייגו – 08-9210080