גנרטור ("מחולל חשמל בעברית") הוא מכונה שממירה אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית, ובכך מייצרת חשמל. טכנולוגיה המאפשרת ייצור חשמל המוני לצרכים תעשייתיים נוצרה כאשר התגלה הקשר בין מגנטיות לחשמל (חוק לנץ). ההבנה שכל תיל המוליך זרם יוצר סביבו שדה מגנטי, ושהעברת כריכה מוליכה בתוך שדה מגנטי מושרה מביאה לתנועת אלקטרונים היוצרת זרם חשמלי, סללה את הדרך לייצור גנרטורים המספקים חשמל באופן המוני לצריכה תעשייתית, ואלו הולכים ומשתכללים עד עצם היום הזה.

גנרטור של חברת שמרלינג  יספק לכם חשמל באופן רציף, על מנת להבטיח לכם ראש שקט בעבודות בנייה, או בכל פרויקט  גדול אחר שאתם עושים. שמרלינג מכרה יותר מעשרת אלפים גנרטורים בחמש עשרה השנים האחרונות, וידועה באמינותה ומקצועיותה חסר הפשרות.

"שמרלינג" משווקת גנרטורים שמרלינג שעובדים על דיזל, בטווח הספקים החל מ-6KW ועד 3MW. יתרונותיו של גנרטור דיזל הם חסכוניותו, בטיחותו ואמינותו. הוא חסכוני בצריכת הדלק, הוא בטיחותי מכיוון שהסולר אינו בעל סכנת דליקות גבוהה והוא אמין בשל יכולתו לעבוד באופן רציף ולספק חשמל, מה שיוריד מכם את הלחץ למקרה שייפול החשמל.

שימו לב, כי שימוש בגנרטור דורש תשומת לב לכמה כללים על מנת להבטיח שימוש יעיל ובטוח. ראשית, יש לדאוג לשלמות הגנרטור, ולוודא שאין חוטים קרועים או חלקים שבורים. יש לשים את הגנרטור באזור ללא עצמים שיכולים להישאב למנוע, באופן יציב על משטח אופקי. חשוב מאוד לא להתעסק עם הגנרטור בידיים רטובות, זה עשוי להביא להתחשמלות. כשמסיימים עם עבודת הגנרטור, כדאי לנתק את המצבר. יש להשתמש בכבל מאריך עם הסיווג המתאים להספק הגנרטור שלכם. שימו לב! במהלך עבודת הגנרטור נשרף דלק, מה שמביא לפליטת גזים רעילים (כמו אגזוז של מכונית). חשוב להציב את הגנרטור במקום מאוורר, אחרת עלולה להיגרם סכנה ממשית לבריאותכם. הכי חשוב שתשמרו על עצמכם!