גנרטור הוא מכשיר חובה בכל ארגון, חברה, אולם אירועים, בית חולים וכדומה. הוא מאפשר לכם גיבוי חשמלי במצבים של נפילת החשמל. במצב של הפסקת חשמל פתאומית או יזומה, ללא גנרטור, העסק פשוט יושבת. הבעיה העיקרית עם גנרטור הוא נושא הרעש, אך עם הטכנולוגיה המתפתחת, ניתן כיום לרכוש גנרטורים מושתקים בהם רמת הרעש נמוכה מאוד וכך למעשה ניתן להשתמש בהם גם במקומות ציבוריים וגם בשעות הלילה המאוחרות. בכתבה הבאה נסביר כל מה שצריך לדעת כאשר רוכשים גנרטור מושתק.

אילו סוגי גנרטורים מושתקים ניתן לרכוש כיום?

גנרטורים מושתקים למכירה ניתן למצוא כיום מסוגים שונים ומגוונים. המטרה של כל עסק היא למצוא גנרטור מושתק איכותי שמתאים לצרכים של העסק. אם מדובר בעסק קטן או חנות, סביר להניח כי היא לא זקוקה לגנרטור גדול. עסקים קטנים בהחלט יכולים לרכוש גנרטורים קטנים מושתקים במחיר זול.

סוגים שונים של גנרטורים קטנים עבור עסקים קטנים

גנרטורים ביתיים הם אפשרות מצוינת עבור עסקים קטנים המחפשים גנרטורים קטנים. תוכלו לדוגמא לרכוש גנרטור אינוונטר 1200W שהוא גנרטור ביתי מושתק עם מייצב מתח בשיטת אינוונטר, עוצמת רעש נמוכה, מיכל דלק בנזין של 3 ליטר. זהו גנרטור ביתי המתאים עבור מקומות קטנים. מחיר מומלץ לגנרטור מסוג זה הוא בין 1200 ₪ ל – 2500 ₪.

גנרטורים מושתקים בעוצמות גבוהות עבור חברות גדולות

כשרוכשים גנרטור גדול עבור עסקים וחברות גדולות, יש לרכוש גנרטור חזק הפועל על מנוע דיזל. אחד הגנרטורים שיכולים להתאים עבורכם הוא גנרטור דיזל מושתק 6500W סטרטר. מדובר על גנרטור מקצועי בעל עוצמת רעש של 72 דציבל, משקל 175 ק"ג, עצמת מנוע 11.0 בעל נפח מיכל סולר של 15 ליטר. גנרטור זה כולל סטרטר חשמלי ומאפשר גם הנעה באמצעות משיכה ידנית. זהו גנרטור איכותי מאוד ומומלץ. כמו כן, ניתן למצוא גנרטור דיזל 5500 הפועל באמצעות סולר וגם גנרטור תעשייתי של חברת קטרפילר.

גנרטורים בשימוש ביתי

מעבר לחברות ועסקים שזקוקים לגנרטורים, יש גם בתים שזקוקים לו. עבור בתים מומלץ למצוא גנרטור קטן או אפילו גנרטור נייד מושתק שיספק עבורכם מקור מתח חשמלי לכל מצב של הפסקת חשמל בבית למשך זמן רב. כמו כן, אם אתם אנשים שיוצאים לטיולים עם לינה בשטח, תמיד ניתן למצוא גנרטור להשכרה לקמפינג או למכירה לקרוואן. לרוב מדובר על גנרטור סופר מושתק שניתן לקחת למקומות שונים בטבע שתלונו בהם. גנרטור מסוג ימאהה הוא כזה. הוא קטן ומחירו נמוך ביחס לעוצמה שתקבלו.

אילו גנרטורים עובדים על בנזין?

עד עכשיו הצגנו גנרטורים הפועלים באמצעות סולר, כעת נציג גנרטורים הפועלים באמצעות בנזין. אחד מהגנרטורים המומלצים הוא גנרטור מיצובישי מושתק בעל המלצות וגם חוות דעת המראות על איכות המוצר. משקלו של גנרטור זה 47 קילו וניתן למצוא אותו למכירה בחנויות השונות העוסקות במכירת גנרטורים והשכרת גנרטורים. זהו גנרטור יחסית חזק הפועל על 2200 וואט לעשר שעות ועם נפח מיכל מנוע של 15 ליטר. עוד גנרטור בנזין מצוין וחזק הוא הגנרטור של חברת פורד שגם הוא עובד על בנזין וגנרטור יונדאי שהוא מצוין. מי שמחפש גנרטור בנזין חזק במיוחד בעל תלת פאזי, כדאי לו לבדוק את הגנרטור של חברת שטל. זהו גנרטור קטן בעל עוצמה חזקה של 7000W , משיכה ידנית ומשקל נמוך של 89 ק"ג. זהו גנרטור לקניה שנחשב למומלץ מאוד.

לסיכום, היצע הגנרטורים הוא רחב וגדול. מומלץ לבדוק את הצרכים שלכם ולפי זה להתאים את הגנרטור שנכון לכם ולבני משפחתכם.