גנרטורים לתעשייה או מחוללים הן מכונות הממירות אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. כיום ניתן למצוא מגוון רב של גנרטורים, הן לשימוש ביתי והן לצרכים תעשייתיים. כמו כן ישנה אפשרות להשכירם.

גנרטור תעשייתי – מה האפשרויות?

חברות העוסקות בשירות גנרטורים לתעשייה, מספקות מגוון פתרונות לצרכנים. הן מתכננות אותם, מייצרות, לאחר מכן מתקינות וכמו כן מוענק שירות אספקת חלקים שונים של הגנרטור. בנוסף, החברות הללו משכירות גנרטורים לתעשייה, מוכרות ומעניקות שירותים רלוונטיים. הן מספקות מערכות השתקה לחדרים בהם ממוקמים גנרטורים, מייצרות ומתקינות לוחות חשמל ובקרה, משווקות בקרים לגנרטורים ולמערכות החלפה ועוד.

השכרה של גנרטורים לתעשייה

כל מי שרוצה לשכור גנרטור לשימוש תעשייתי, יכול למצוא מגוון לא מבוטל של גנרטורים עם הספקים שונים, אלה מספקים מענה מצוין לכל מי שנדרש להם. גנרטורים אלה מתאימים להשלה יזומה, עושים בהם שימוש בטיולים, אירועים למיניהם, ניתן לעשות בהם שימוש באתרי בניה ובכל מקום אחר בו הם נדרשים. כל זאת על מנת לספק אנרגיה חשמלית זמינה. כמו כן, ניתן להשכיר גנרטורים ניידים להם הספק נמוך, קל מאוד לשנע אותם ולעשות בהם שימוש. כל מי שרוצה לשכור גנרטור כזה או אחר, חייב לוודא כי אלה עוברים תחזוקה רציפה וקפדנית, וכמו כן, ניתנת ההזדמנות לתקן אותם על ידי חשמלאים מקצועיים. משכירי גנרטורים לתעשייה מבוטחים על הצד הטוב ביותר, כולל ביטוח צד שלישי, כל זאת למשך כל התקופה בה הם משכירים את המכשיר ולכן ניתן להשכירם למשך זמן ממושך.

גנרטור Anico
גנרטור Pacific - גנרטור תעשייתי

גנרטורים לתעשייה – חזית הקדמה הטכנולוגית

כיום ניתן להשכיר גנרטורים מושתקים כך שלא יפגעו באיכות הסביבה, לגנרטורים אלה מנגנוני השתקה כך שרמת הרעש הינה מזערית. והיה ברצון הלקוח לשנע את הגנרטור, ישנה האפשרות להתקין אותו על נגרר, וכך להעבירו ממקום למקום ללא שום בעיה. ניתן כיום לקנות או להשכיר גנרטורים דיזל בהספקים שבין 1KVA ועד 3,000KVA. גנרטורים דיזל הינם חסכוניים מאוד, הם צורכים פחות דלק מגנרטור חשמלי, הם בטיחותיים יותר מכיוון שרמת הדליקות של הסולר הינה נמוכה. גנרטור דיזל עובד באופן רציף ללא הפוגות והוא אמין מאוד, הוא ישמש את בעליו לטווח זמן ארוך. כאשר נדרשים הספקים גדולים ניתן לבצע סנכרון בין כמה יחידות. בנוסף לכל זאת, הגנרטורים הללו מתאימים להשלה יזומה.

עוד שירותים הניתנים עבור גנרטורים לתעשייה

כל השוכר או קונה גנרטור, רצוי לו שימצא חברה בעלת תודעת שירות גבוהה. חברה המעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים בתחום הגנרטורים לאנשי מקצוע אלה רכבים צמודים עימם הם יכולים להגיע לכל מקום ולתקן כל תקלה. רצוי מאוד לבחור חברה הפועלת 24 שעות ביממה. חברה אשר מעניקה מענה מיידי בכל עת בה נתקלים באיזושהי בעיה, כך נוצר מצב שהלקוח איננו נשאר ללא אנרגיה חשמלית. ישנו מגוון שירותים שונים הניתנים לבעלי גנרטורים, למשל: תחזוקה וטיפולים לכל סוגי הגנרטורים כולל גנרטור דיזל. שיפוץ ותיקון משאבות דלק, טורבו ורדיאטורים. בדיקת גנרטורים לתעשייה באמצעות מתקני עומס ניידים, שיפוץ ותיקון מנועים ועוד שאר פתרונות הכרחיים.