עסקים רבים מוצאים עצמם משתמשים יותר ויותר בגנרטורים, ויש סיבה טובה לכך! גנרטורים לעסקים מספקים חשמל באופן שלא תלוי בדבר. המשמעות היא שהגנרטור מעניק האפשרות למכשירים חשמליים לפעול, ללא כל צורך לחבר אותם לשקע חשמלי או הספקת חשמל, אלא רק על ידי חיבורם לגנרטור הנייד שמעניק את כח החשמל ומאפשר למכשירים לפעול.

בתי עסק רבים חייבים שימוש יומיומי במקור חשמלי. בין אם מדובר בתפעול של מכשור גדול המופעל באמצעות כח חשמלי, או בין אם מדובר בתפעול הסדיר של המפעל- אורות, מאווררים, מזגנים וכד'.

גנרטורים לעסקים יכולים להעניק שימוש לשתי אפשרויות-

הקלה על הצריכה החשמלית הרגילה ואיזון צריכת החשמל המגיעה מחברת החשמל לבין הצריכה מהגנרטור. כך מונע המפעל עומס על צריכת החשמל ומפזר הצריכה בין הגנרטורים לחשמל.

סיבה נוספת היא מקור חשמל במידה וקיימת נפילת חשמל או עומס חשמלי המונע ממוצרי החשמל במפעל להמשיך לעבוד. עסקים עובדים על זמן. כל זמן שנמנע מהם ייצור בשל תקלה כזו או אחרת, למעשה מונעת מהם או ממזערת את ההכנסות שלהם. על כן, חיבור המכשור לגנרטורים יסייע למפעל או לבית העסק להמשיך בייצור שלו, ללא כל בעיה או מעצור.

עוד אפשרות לרכישת או השכרת גנרטור חשמלי היא לטובת מפעל או בית עסק חדשים לחלוטין, שעדיין לא התחברו למקור חשמלי, אך כאמור זמן הוא כסף וכל זמן שהמפעל החדש לא מייצר- הוא מפסיד הכנסות גבוהות. במקרה זה, השכרת גנרטור היא פיתרון מושלם עבור מפעל מסוג זה, שכן באפשרותו להתחיל בייצור שלו, עד שיחובר לנקודת חשמל של חברת החשמל.

התחברות לגנרטור מאפשרת גם חיסכון בעלויות החשמל עבור המפעלים ובתי העסק השונים, שכן כאמור, לא מחובר לנקודת חשמל וכך למעשה יכול בית העסק לפצל חיבורי המכשור שלו בין חיבור לנקודת חשמל לבין חיבור לגנרטור, ובכך להוזיל לעצמו עלויות החשמל שעשויות להיות גבוהות עד מאוד, במיוחד למפעלים גדולים.

מפעלים שיש להם צורך בגנרטור ונתקלים בבעיה, יכולים לקרוא לשירות של מהנדסי החברה, ואלו יבואו על מנת לבחון התקלה ולפתור אותה.

 

גנרטורים לעסקים