מגוון סוגי גנרטורים לכל צורך ושימוש

הגנרטור הומצא בכדי לספק חשמל לאנשים במקומות שבהם אי אפשר להתחבר לחשמל קיים. כך, הוא מאפשר לנו להפיק חשמל באירועים ומופעים בשטח, ואף בבתי חולים ושדות תעופה בעתות חירום. כיום, אפשר לקנות ולהשכיר גנרטורים למטרות אלו ואחרות, כשהאופציה להשכרה מספקת את הטיפול השוטף והדרוש בגנרטורים. יש מגוון רחב של גנרטורים שיכולים להתאים כמעט לכל צורך ולכל קהל, והידע הבסיסי אודותיהם יאפשר לנו לבחור את הגנרטור המתאים ביותר לצרכים שלנו.

גנרטורים להשכרה – מה קיים בשוק?

ניתן להשכיר מספר סוגים של גנרטורים. לצרכים ארוכי טווח, כמו גיבוי לשעת חירום או גיבוי לזמן של הפסקות חשמל, כדאי להתעניין בגנרטורים נייחים וכבדים יותר. הגנרטורים הניידים מגיעים בגדלים ובהספקים שונים, ובעוצמות שונות של וואט. לרוב, ימליצו לנו בחברות ההשכרה על גנרטורים שמספקים חשמל בעוצמת וואט גבוהה יותר ממה שאנחנו מחפשים, וזה חשוב בכדי לא להעמיס עליו. את עוצמת הוואט הרצויה יש לחשב לפי כמות הציוד החשמלי שאנחנו נרצה לחבר אליו, וכמובן, למספר השעות שבהן נרצה שהוא יופעל. מעבר לזה, קיימים גנרטורים להשכרה שמספקים צרכים פשוטים, כגון תאורה ממושכת.

 

מה מציעות חברות ההשכרה?

גנרטורים להשכרה

כיום קיים מגוון של חברות שמציעות השכרת גנרטורים. גנרטור ממוצע יכול לספק עד כשתיים עשרה שעות של חשמל, ולכן, אם יש לנו צורך בזמן ממושך יותר, עלינו לציין זאת בבואנו אל החברות. רוב חברות ההשכרה היום מציעות טיפול בכל תהליך ההשכרה שלנו, מבחירת הגנרטור המתאים ועד לאכסונו בסוף השימוש. כך, רובן מציעות שירות של 24 שעות, למקרה של תקלות. לרוב, החברות כוללות את מחיר הדלק עם מחיר החבילה, כשרוב הגנרטורים פועלים על דלק, אך, יש כאלה שמשתמשים בסולר. חשוב להתייעץ עם נציגי החברות לגבי הצרכים הספציפיים שלנו. כך, למשל, לגנרטור לאירוע צריך להיות הספק של לכל הפחות מאתיים קילו וואט אמפר.

 

 

מדוע כדאי להשכיר ולא לקנות?

קיים מגוון רחב של דיזל גנרטורים להשכרה, כמו גם מספר החברות שמציעות לנו טיפול נוח ומקיף בנושא. היתרון הגדול של גנרטורים להשכרה הוא שהחברות מחזיקות בידע מקצועי שלנו, לעיתים, אין כצרכנים. אבל מעבר לזה, הפשטות שבה ניתן להשכיר גנרטור היום מזכירה לנו אמת פשוטה ומנחמת – בהרבה תחומים היום נוח יותר להשכיר שירותים או מוצרים, מאשר לקנות אותם. במקרים רבים, ההשכרה חוסכת מאיתנו את המאמץ הכרוך בטיפול במוצר שרכשנו, וכך גם המצב בתחום של גנרטורים להשכרה.