יבוא ושיווק דיזל גנרטורים

גנרטורים הם מכשירים שנועדו לספק חשמל במקום או בנוסף למערכת הארצית של חברת החשמל. גנרטורים משמשים במקומות כמו בתי חולים, מפעלים משרדים ותעשיות ביטחוניות לצורך גיבוי מערכת החשמל, באירועים בטבע, בטיולים לצורך אספקת חשמל בלעדית ועוד.

גנרטורים השכרה או קניה?

ניתן לקנות או לבצע השכרת גנרטורים לפי הצורך, הכול תלוי בתדירות השימוש או בצורך שלכם עבורו אתם זקוקים לגנרטור. אם מדובר במשהו קבוע כמו גנרטור חירום לבתי חולים או גיבוי של משרדים ומפעלים חשובים רצוי לדאוג לקנות גנרטור קבוע עם אחריות ושירות טיפולים ותיקונים. אם מדובר באירוע חד פעמי או טיול של פעם בכמה שנים עדיף לחשוב על האפשרות של השכרה.

גנרטור montana
גנרטור enclosure
גנרטור Pacific 2

גנרטורים בחברת שמרלינג כל מה חשוב לדעת לפני קניה או השכרה של גנרטור?

לפני שקונים או שוכרים גנרטורים יש להגדיר לאיזה שימוש הוא נועד. האם יש צורך בגנרטורים גדולים שיעבדו באופן קבוע? או רק כמערכת גיבוי. האם הוא נועד למכשירי חשמל בודדים או לספק חשמל למבנה תעשייתי עם מכונות ענק.  אם אתם מתכננים טיול או אירוע קטן בשטח אין לכם צורך בגנרטור ענק הצורך המון דלק. אבל אם מדובר בבית חולים או מפעל תעשייתי יש צורך בגנרטורים חזקים במיוחד ואמינים.
אמינות ושירות הם אחד הדברים החשובים ביותר. גנרטורים הן להשכרה והן למכירה צריכים לעמוד בתנאים מחמירים של תו התקן הישראלי, חשוב כי הגנרטורים יעבדו בצורה בטוחה וחזקה בכל מזג אוויר אפשרי. בנוסף חשוב כי הספק איתו אתם עובדים יהיה זמין בכל זמן ובכל שעה על מנת לתת לכם שירות של תיקונים או החלפה במקרה הצורך. חשוב כי הטכנאים שהספק מעסיק יהיו חשמלאים מקצועיים שיודעים לטפל בגנרטורים.
הובלה – גנרטורים הם מכשירים רגישים הדורשים הובלה מקצועית. אם אתם מזמינים גנרטור מספק מסוים ודאו כי הוא דואג גם להובלה של הגנרטור למקום בו הוא נצרך וכן אוסף אותו כאשר מגיע הזמן להחזירו.

כאשר אתם משכירים גנרטור חשוב כי הגנרטור יהיה באיכות טובה ויעבור בדיקות תקופתיות באופן קבוע על מנת לוודא את תקינותו ובטיחותו.